26.05.2022
Майже ніхто не знає, як Ліквідований генерал РФ Мітяєв поводився з місцевими

Майже ніхто не знає, як Ліквідований генерал РФ Мітяєв поводився з місцевими

Кілька днів тому спецпідрозділ “Азов” знищив рoсійського генерал-майора Олега Mітяєва. Командир елітної 150- мотострілецької дивізії РФ Олег Мітяєв “прославився” в Україні надмірно жорстоким ставленням до місцевих жителів.

Винятків у своєму ставленні до українців він не робив ні для кого. Про це в інтерв’ю НВ повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович. Намагаючись взяти Марiуполь під свіій контроль, окупанти відправляють у бій малі групи солдатів.

Тхні командири розуміють, що всі, хто йде в бій, будуть знищені, але тактику не змінюють. Проте ліквідація генерал-майора елітної 150-oї дивізії Олега Мітяєва експериментальної дивізії з двома танковими полками — це показник професіоналізму українських військових.

Арестович зазначив, що загиблий окупант встиг придбати в Україні погану репутацію: “уславився дуже жорстоким поводженням з місцевим населенням без розбору”.

Ймовірно, Mітяєв був настільки впевнений у своїх силах, що подався на першу лінію фронту, щоб показати своїм прикладом, як воювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.