29.05.2022
Щойно! Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр звернулась до українців

Щойно! Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр звернулась до українців

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр: “неоголошена або невизнана війна” – це фсбешний наратив. Гарний кейс, який наочно демонструє як фсб втягує у руйнівну дискусію інтелектуальне та патріотичне товариство. І вже їхніми вустами сіє “зраду”. Вчора і сьогодні в соцмережах знову пішла хвиля цих запитань. Невипадково, як ви розумієте.

Війна визнається війною по факту. Якщо, приміром, є факт вторгнення військ іноземної держави на нашу територію, факт окупації – це вже агресія (побутовою мовою – війна). І немає значення – визнає її хтось чи ні, оглошували війну чи ні.

Тобто, не треба приймати закон чи указ, який спеціально би підтвердив, що в нас війна. Війна в нас з 20 лютого 2014 року. Ця дата початку збройної агресії (побутовою мовою війни) неодноразово згадується у законах та вироках судів.

Тепер щодо судів.

У нас є 17 вироків, у яких доведено в судовому порядку, що проти України з боку Російської Федерації вчинено злочин – збройна агресія.

Будь-яка з наступних дій, незалежно від оголошення війни, з урахуванням та відповідно до положень статті 2, кваліфікуватиметься як акт агресії:

Міністерство оборони України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.