26.05.2022
Немає не лише цукру, а й молока, соків : У Росії спорожніли полиці супермаркетів

Немає не лише цукру, а й молока, соків : У Росії спорожніли полиці супермаркетів

У Росії в супермаркетах до дефіциту цукру та засобів особистої гігієни також додалася нестача соків та молока. Постачання зриваються через брак тари для зберігання продукції.

Деякі види сировини для випуску упаковки, включаючи плівку та картон, увійшли до схваленого урядом переліку для обнулення ввізного мита, випливає із пропозиції Мінекономрозвитку.

Туди треба включати також обладнання для виробництва упаковки та фасування продуктів, вважає Бойко. Що стосується кінцевої продукції, то незважаючи на те, що упаковка займає лише 5% від собівартості більшості товарів, ціни на них все одно зростають. За словами керівника апарату Російського союзу пекарів Олександра Комарова, багато постачальників упаковки перейшли на передоплату та гнучке ціноутворення, яке може змінюватись мало не щодня, вимагають оплату рахунків протягом трьох днів під загрозою припинення відвантаження.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії другий тиждень поспіль тижнева інфляція за офіційними даними становить 2% (такими темпами за рік ціни можуть злетіти на 104%). Деякі товари при цьому вже подорожчали майже на 92%, хоча до офіційної статистики це зростання не потрапило.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії другий тиждень поспіль тижнева інфляція за офіційними даними становить 2% (такими темпами протягом року ціни можуть злетіти на 104%). Деякі товари при цьому вже подорожчали майже на 92%, хоча до офіційної статистики це зростання не потрапило.https://www.youtube.com/embed/ZwvJSNa5JlgУкраїна Санкції проти Росії інфляція санкции stopwar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.