27.05.2022
Тримайся…Чернігів на межі виживання:27 днів російська армія тероризує місто…

Тримайся…Чернігів на межі виживання:27 днів російська армія тероризує місто…

ТСН.ua розповідає, які звірства довелося пережити Чернігову з першого дня війни і що відбувається там зараз.

Росія вже 27 днів несе хаос, смерть, знущання та винищення України та її народу. Усі ці дні Збройні сили України та цивільні люди хоробро захищають свою рідну землю від загарбника, який рано-вранці 24 лютого розпочав на території незалежної країни нахабну і криваву війну. Мирні міста та села України стали для Росії так званим полігоном для випробування нового озброєння і застосування заборонених у цивілізованому світі боєприпасів. Режим Путіна погрожує ядерною зброєю і не зважає на людські жертви у своєму прагнені окупувати Україну. Війська РФ та її найманці захопили Чорнобильську та Запорізьку АЕС і продовжують безжально обстрілювати населені пункти. Звірства російської армії вже облетіли увесь світ.

Небо над Україною і досі відкрите, тож російські ракети і авіабомби продовжують трощити житлові квартали, лікарні, дитячі садочки, цивільні та військові інфраструктури. Усіх жертв полічити зараз складно, але рахунки ідуть на тисячі. За останніми даними, російські окупанти від початку війни в Україні вже вбили 117 дітей.

Росія на чолі з Путіним створює штучний геноцид жителів блокованих міст, не дозволяючи організувати там гуманітарні коридори. Одна з найскладніших ситуацій зараз у Чернігові. Місто на межі можливостей для виживання.

ТСН.ua розповідає, яка ситуація в обласному центрі, який закриває загарбникам північний шлях на Київ, через що практично постійно перебуває під обстрілами.

Що відбувається в Чернігові сьогодні

Околиці міста розбомблені повністю, передмістя — на 60%. З Чернігова виїхала половина населення, а серед тих 130 тисяч, які залишились, є багато хворих та немічних.

У Чернігові відсутня електроенергія, через це немає і води. Снігу майже не залишилося, тож воду немає з чого топити. Доставити джерельні запаси води до мешканців практично неможливо через постійні обстріли та проблему з логістикою.

Воду накачують за допомогою генераторів, яких у місті також бракує. Бракує і баків, щоб збільшити поставку води. Працівники водоканалу героїчно працюють під обстрілами, доставляють викачану воду в мікрорайони міста та на об’єкти критичної інфраструктури, це лікарні, ТЕЦ. Але є й такі точки, де люди відчувають гостру потребу у воді.

Через її брак неможливо здійснити елементарні гігієнічні процедури. Через потепління це загрожує інфекційними захворюваннями.

В усьому місті також немає світла. Газ є дуже вибірково, кому ще пощастило. Полагодити все це неможливо через постійні обстріли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.