29.05.2022
Росія у війні проти України зазнала поразки на шести напрямках, – Арестович

Росія у війні проти України зазнала поразки на шести напрямках, – Арестович

Українські захисники продовжують успішно протистояти ворогові. Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що Росія у війні проти України зазнала поразки на шести напрямках з восьми.

Про це він розповів в інтерв’ю українській службі британської телерадіокомпанії ВВС. За словами Арестовича, навіть якщо посилатися на російські пропагандистські джерела, все одно простежується те, що у Кремлі все пішло не по плану.

“На другий день після початку кампанії вони просять нас про перемовини. Я непогано знаю воєнну історію і не можу пригадати випадку, коли агресор з переважаючими силами на другий день просить про перемовини. Це означає, що в першу ж добу все пішло не так”, – пояснив він.

Радник голови ОПУ також нагадав, що 4 березня Рада Федерації зібралася на засідання, і головним питанням, за їхніми офіційними джерелами, стало оголошення загальної мобілізації.

“Десятий день війни, навіщо Росії знадобилася загальна мобілізація, якщо потужна “друга армія світу” все громить, і згідно з доповідями її власного міністерства оборони, “все йде за планом”?” – додав він.

При цьому, за словами Арестовича, російська влада не наважилася оголосити цю загальну мобілізацію, і це означає, що вони не контролюють загальний політичний стан в самій Російській Федерації.

“Вони пам’ятають 1917 рік, коли мобілізовані зняли батюшку-царя, тому що не хотіли на фронт. Вони бояться давати російському народу зброю”, – пояснив він.

Крім того, днями Міністерство оборони РФ заявило, що у них ніколи не було планів взяття великих українських міст.

“Ми, мовляв, з самого початку хотіли лише допомогти ОРДЛО, і зараз переносимо всі зусилля туди. І це справді так, бо з-під Херсону, з Київщини, з Харківщини зараз колони перекидаються на Схід. Тобто вони розписалися в своїй поразці. Тобто 4 березня, коли Рада Федерації відмовилася проводити мобілізацію, ми констатуємо їхню стратегічну поразку. А ця заява Міноборони – це констатація оперативної поразки. Було вісім напрямів, якими вони наступали, а зараз залишилися два з половиною. На шести, значить, поразка”, – наголосив Арестович.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.