26.05.2022
Бійці ЗСУ показали, як випалюють російські танки за допомогою Javelin: “Пекельна кухня”

Бійці ЗСУ показали, як випалюють російські танки за допомогою Javelin: “Пекельна кухня”

Українські захисники продемонстрували, результати роботи JavelinВладислав ПисаренкоРедактор новинсьогодні, 15:30

Російський танк. Фото: скрін youtube

сьогодні, 15:30Бійці ЗСУ мають на озброєнні знамениті переносні ракетні комплекси Javelin і NLAW, які дуже ефективно виживають техніку російських окупантів. Результати роботи протитанкового комплексу показав у соціальній мережі facebook Генеральний штаб ЗСУ.Українські захисники показали знамениті переносні ракетні комплекти Javelin і NLAW у справі. Бійці продемонстрували, що трапляється з російськими танками після прямого попадання.

ЗСУ. Фото: скрін youtube
ЗСУ. Фото: скрін youtube

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!ПідписатисяТак, на відео видно, що в результаті пострілу російському танку Т-80 зірвало вежу і вона буквально закаталася в асфальт. Український боєць на відео розповідає, що саме так працюють NLAW і Javelin і покликав окупантів, які не вірять в це, приїхати на демонстрацію.

Техніка окупантів. Фото: скрін youtube
Техніка окупантів. Фото: скрін youtube

“Добрий день. З’їзд з Калинівської траси. Ось український прапор вже тут. Дивіться, яка Пекельна кухня була для російських орків і їх знаменитих танків Т-80. Ось, що з них залишилося. Від NLAW або Javelin. Ось так працюють Javelin, а розумники з Росії розповідають, що це х**ня. Приїжджайте, ми вам покажемо”, – розповів автор ролика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.