26.05.2022
Кулеба розповів, як зупинити війну: проти Росії треба запровадити ще дві санкції

Кулеба розповів, як зупинити війну: проти Росії треба запровадити ще дві санкції

Президента РФ Володимира Путіна можна зупинити двома санкціями. Потрібно запровадити нафтове ембарго та відключити всі банки від SWIFT, упевнений глава МЗС України Дмитро Кулеба.Про це політик написав у своєму блозі у Twitter. “Я ціную посилення 5-го пакету санкцій ЄС: заборона на російське вугілля, захід суден у порти ЄС та операторів автомобільного транспорту. Але щоб зупинити Путіна, знадобиться газове/нафтове ембарго та де-SWIFT всіх російських банків. Важкі часи вимагають складних рішень”, – написав дипломат.

Також Дмитро Кулеба вважає, що єдиний спосіб запобігти розширенню російської війни за межі України – це надати найповнішу підтримку. “Максимальні санкції. Вся зброя. Політика “не провокувати Путіна” останніми роками зазнала невдачі”, – додав Кулеба.

Доходи від нафти та газу становлять основу російського бюджету. У 2021 році за значно нижчих цін на нафту прямі податки на нафту і газ становили 40% бюджету Росії за значних непрямих надходжень від податку на прибуток організацій, податку на доходи фізичних осіб та ПДВ.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.