28.05.2022
Віталій Кім розповів, чому в Херсоні радіють вибухам: “Місто мене дуже здивувало”

Віталій Кім розповів, чому в Херсоні радіють вибухам: “Місто мене дуже здивувало”

Глава Миколаївської обласної Військової адміністрації Віталій Кім розповів, як йдуть справи в Херсоні.

Успіхами чиновник поділився в інтерв’ю Дмитру Гордону. Пише info.politeka.net

“Херсон несподівано і мужньо не піддається окупації, виходить навіть під дулами і каже, що “Ми-Україна!”. Там висить український прапор.

Крім цього, росіяни розраховували на хоч якусь підтримку в місті, але так не побачили її.

У росіян недостатньо потужностей, щоб контролювати місто спочатку, і це їх затримало при поході на Одесу і Миколаїв. Ми багато чим зобов’язані Херсону тим, що Миколаїв встояв. Це місто дало дав час, для того, щоб зібратися. У тому числі дали час малими силами тримати Антонівський міст”, – говорить Кім.

“Херсон не підкорений. І перспективи дуже хороші. Розумію, що для росіян – це єдиний обласний центр, який вони захопили і не хочеться його віддавати, але його дуже важко тримати – там люди не збираються здаватися. Цим і не пахне в Херсоні. Місто мене цим дуже здивувало і я дуже гордий, що Херсон себе так проявив”, – додав він.

За словами Віталія Кіма, Херсон без сумнівів можна забрати назад

“Я спілкуюся з Херсоном і люди, розуміючи, що бахає все ближче і ближче, то вони радіють: “Наші підходять!”. Коли в Миколаєві навпаки паніка, а херсонці радіють – це означає, що ЗСУ підходять ближче до Херсона”, – стверджує Глава Миколаївської ОВГА.https://www.youtube.com/embed/AFUP6dAvvK4?feature=oembed

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.