29.05.2022
У Латвії хлопець вийшов на вулицю з прапором України і був вражений реакцією любителів «русского міра». Відео

У Латвії хлопець вийшов на вулицю з прапором України і був вражений реакцією любителів «русского міра». Відео

У Латвії молодик на знак підтримки України у війні проти агресора РФ вийшов на вулицю з українським прапором. Також у руках він тримав листочок зі словами «Слава Україні!».

За матеріалами OBOZREVATEL

Реакція місцевих жителів його здивувала, бо засвідчила, що у країні чимало любителів «русского міра». Відео опублікував Telegram-канал «Двач» (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

Так, коли хлопець розгорнув державний прапор України, деякі люди проходили повз без емоцій. Водночас чоловік агресивно прокричав йому «брати в руки автомат і йти захищати свою батьківщину», а також зневажливо кинув під ноги «золотий».Відео дняhttps://imasdk.googleapis.com/js/core/bridge3.509.0_en.html#goog_718713898Advertisement: 0:27

У Латвії хлопець вийшов на вулицю із прапором України, щоб побачити реакцію жителів

Жінка, промовивши щось латиською, спробувала зірвати «невгодний» їй синьо-жовтий біколор із рук хлопця.

Зі свого боку бабуся, звернувши увагу на листочок із написом, запитала, що «там таке написано». У стилі людини, вихованої у лещатах російської пропаганди, вона говорила щось про Америку, «звільнитися» від якої українців «попереджав» глава держави-агресора.

Жінка спробувала зірвати прапор України із рук хлопця

«Слава Україні»? А чому Росію не підтримуємо? Чому Україна Америку пустила на кордон на навчання? Скільки разів Путін вам казав: визволіться від Америки», – висловила обурення жінка похилого віку.https://www.youtube.com/embed/AQPgmkDhCYI?feature=oembed

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.