26.05.2022
Відео. Російський військовий, який воює в Україні, зрозумів, що на нього чекає, і передав дружині своє “останнє бажання”.

Відео. Російський військовий, який воює в Україні, зрозумів, що на нього чекає, і передав дружині своє “останнє бажання”.

Російські військові, які побували на війні в Україні, передчувають власну смерть і мріють тільки про те, щоб їхні сини ніколи не пішли служити в російську армію. Вони розуміють, що несуть величезні втрати і можуть повернутися додому лише пораненими або мeртвuми.

Про це свідчить телефонна розмова одного з росіян, перехоплена Службою безпеки України. Він озвучив дружині своє передсмертне прохання (щоб послухати аудіо, доскрольте до кінця новини).

“– Як малий поводиться?

– Та, нічого… Бабусі сказав, що йому 6 років і він сам усе вирішує.

– Зробіть так, щоб він до армії не пішов.

– Як це зробити?

– Все робіть, щоб він до армії не пішов! Як його почнуть призивати, то мамку проси, хай дядька Гену підключає. Скажи, хай усе зробить, щоб його до армії не забрали! Це буде моє останнє… чого я хочу”, – у відчаї сказав військовий.

Він зазначив, що з його роти залишилося 10 осіб, але командування не хоче їх виводити з України. Тож розуміє, що їх тут просто “покладуть”: “У нас два шляхи: або 200-м, або 300-м повернутися додому.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.