29.05.2022
Відео. “Якби ми були в НАТО, цієї війни не було б”: Зеленський розповів про переговори з РФ.

Відео. “Якби ми були в НАТО, цієї війни не було б”: Зеленський розповів про переговори з РФ.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що якби Україна входила до НАТО, то війни з Росією не було б. Або вона могла б розгортатися по-іншому.

Він також заявив, що мир з Росією може бути лише на умовах української сторони, при збереженні незалежності. Про це президент розповів в інтерв’ю виданню APNews.

“Якби ми були в НАТО, то війни не було б або вона по-іншому розгорталася. У нас було б плече близьких сусідів, потужних сусідів, і ми разом могли б воювати. І можливо війни б не було все-таки”, – сказав Зеленський.

Він додав, що люди приймуть мир у будь-якому випадку, тому що люди хочуть, щоб ця війна завершилася. Домовлятися з РФ, які кaтyвали наших людей, ніхто не хоче, але, за словами президента, треба спробувати й дипломатичний шлях.

При цьому він наголосив, щомир може бути лише на умовах України.

“Кожна сім’я щось втратила. Я не думаю, що їх задовольнить мир на будь-яких умовах, тому що це велика рана. Але якщо ми говоримо не емоційно, ми повинні розуміти, будь-яка війна повинна завершитися миром або завершиться мільйонами жepтв. І все одно навіть там, де мільйони жеpтв, все приходить до миру”, – зазначив Зеленський.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.