27.05.2022
Гарна справа! Українців закликали написати компліменти нашому головнокомандувачу ЗСУ Залужному

Гарна справа! Українців закликали написати компліменти нашому головнокомандувачу ЗСУ Залужному

Ганна Маляр закликала усіх написати компліменти нашому Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine Валерію Залужному!

Підтримуємо ініціативу та хочемо подякувати Валерій Залужний, а також нашим ЗСУ за те, що мужньо захищають нас від ворога!

Віримо у перемогу! Слава Україні! Героям Слава 💙💛 Джерело

Нагадаємо, Олексій Рєзніков відзначив унікальність Валерія Залужного: у Європі таких немає, у світі – одиниці.

Міністр оборони України Олексій Резніков відзначив скоординовану роботу з оборони України головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та його команди.

Про це Олексій Резніков написав на сторінці у ФБ.

“Хочу відзначити кількох особливих українців. Це – командування нашої армії. Насамперед – це Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний. Можна сказати багато. Головне – це Воїн, який відповідає рівню викликів, що стоять перед Україною. А вони – величезні.Також це члени його команди – заступники Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенант Євген Мойсюк і генерал-полковник Микола Балан, начальник Генерального штабу ЗСУ, Герой України, генерал-лейтенант Сергій Шаптала. Та усі офіцери Генштабу. Хочу, щоб усі усвідомили. У Європі немає більше жодного воєначальника, який би мав досвід військового управління подібного масштабу. Жодного! У всьому світі таких – одиниці”, – написав Резніков

Також Резніков подякував тим, хто керував обороною столиці і продовжує військову операцію із захисту Києва.

“По-перше, це командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, який безпосередньо відповідає за оборону Києва та області. Після відбиття першої хвилі вторгнення, яка може бути не останньою, доведеться зробити ще багато, щоб бути готовими до будь-яких сценаріїв. Впевнений, що в цьому допоможе досвід Героя України, генерал-лейтенанта Олександра Павлюка, який гідно зустрів російську навалу в зоні проведення ООС, а зараз очолює Київську обласну військову адміністрацію. По-друге, Київ багато в чому врятували героїчні бійці на Чернігівщині та Сумщині, якими безпосередньо керує командувач військ Оперативного командування «Північ», Герой України, генерал-майор Віктор Ніколюк”, – додав міністр.

Також Резніков відзначив начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майора Кирила Буданова та усіх військових розвідників.

“Бійці ГУР творять справжні дива на різних ділянках фронту. Колись про них напишуть у книжках. Під Києвом вони зробили надзвичайно багато для нейтралізації найбільш підготовлених російських окупантів”, – написав Резніков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.