30.11.2023
“Ми його здивували”: Порошенко назвав головний прорахунок Путіна

“Ми його здивували”: Порошенко назвав головний прорахунок Путіна

Інтернет видання Дідора з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

План Путіна захопити Україну за три дні не вдався через те, що українська армія зразка 14-го року і українська армія зразка 22-го року – це дві різні армії. Про це в ексклюзивному інтерв´ю на телеканалі “Прямий” сказав Петро Порошенко.

“Прорахувався Путін тому, що це абсолютно унікальна і нова армія. Армія, яку Україна збудувала за вісім років. Уявіть собі, що в 2014 році не знали, що таке натівські стандарти. За законом вхід до приміщення Генерального штабу МО офіцеру з країн – членів НАТО був заборонений законом. Українським військовим зразка 2013 року казали: “у вас половина корупціонерів, половина агентів ФСБ, і тому з вами ніхто не буде працювати”, – нагадав Порошенко.

“Слова “Джевелін”, “Байрактар”, “Верба”, “Вільха”, “Нептун” і величезна кількість інших зразків озброєння, “Стугна”, “Корсар” – вночі розбуди, і ми це знаємо. Я хочу наголосити, що в 2014 році нічого цього не було. Були один чи два дослідницькі зразки одного чи двух продуктів – і армія не мала всього цього”, – говорить п’ятий Президент.

“На сьогоднішній день армія озброєна, армія нагодована, армія, в тому числі величезними зусиллями волонтерів, одягнута і захищена – це кардинально змінила хід війни і є причиною того, що Путін прорахувався”, – констатує Порошенко.

“А ще причиною є єдність українського суспільства”, – переконаний Порошенко.

“Я схиляю голову перед мужністю українських захисників, перед рішучістю і самовідданістю українських добровольців, волонтерів, рятівників, поліціянтів, співробітників спецслужб і врешті-решт українського народу, який продемонстрував ці дива. Я думаю, що ми здивували світ, ми здивували Путіна. І ми точно не здивували себе, бо ми знали – хто ми є”, – переконаний Петро Порошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *