30.06.2022
Це вже не можна терпіти! Якщо ми це проковтнемо, то зіпсуємо життя ще одному поколінню українців

Це вже не можна терпіти! Якщо ми це проковтнемо, то зіпсуємо життя ще одному поколінню українців

Вперше за тривалий час вмикаю телевізор і чую слова з екрану: «телеканал Інтер, національний телемарафон»…

Цікаво, а «Бєссмєртний полк» цього року показуватимуть на «Інтері» під дєнь пабєди? Чи цього року нє, але наступного точно?

Зараз «Інтер» у національному телемарафоні для того, щоб виправдати реінкарнацію Льовочкіна і Бойка в українській політиці після перемоги. Вони не одні. Он і Новінскій десь волонтером заробився. Можна продовжувати, але не буду. Усі вони хочуть уникнути відповідальності і зберегти впливи.

Ця погань нищила Україну, готувала російське вторгнення, а тепер формує собі алібі на після війни. Вони перейдуть на українську мову, зізнаються, що багато чого переосмислили, будуть клястися, і навіть плакати.

Якщо уся ця проросійська олігархічна нечисть збереже той чи інший вплив на українську політику, то побудувати після перемоги принципово щось інше, аніж те, що було, у нас не вийде. Ми зайдемо на нове коло, яке знову потребуватиме Майданів, а наша вразливість до загроз з російського напрямку залишатиметься високою.

Їхні впливи на політику і владу все ще дуже великі. І викорчувати їх звідти – питання не з простих. Але у нас немає іншого шляху для побудови успішної і захищеної України. Ми не можемо припуститися помилки, яку «проковтнули» у 1991 році, бо зіпсуємо життя ще одному поколінню українців.

Щонайменше одному.

Михайло Басараб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.